Ewa Włodarczyk

"Na terapię chodzę już kilka miesięcy i mogę śmiało powiedzieć, że pani Ewa jest wspaniałą terapeutką. Na każdej sesji czuję się bardzo uważnie wysłuchana. Pani Ewa zawsze dba o to, abym czuła się bezpiecznie i komfortowo, co sprzyja otwartej atmosferze i głębokiej rozmowie.
Pani Ewa jest bardzo zaangażowana, o czym świadczy to, że wielokrotnie po naszych spotkaniach wysyłała mi dodatkowe materiały czy ćwiczenia do pracy w domu. Rekomenduje też książki, które mogą mi pomóc lub mnie zainteresować.
Już teraz widzę pierwsze pozytywne efekty terapii. I choć sporo pracy jeszcze przede mną, to jestem pozytywnie nastawiona, ponieważ wiem, że w tym procesie wspierać mnie będzie pani Ewa."
A.

"Chciałem podziękować za całą terapię. Osiągnąłem swój cel, aby siebie lepiej poznać jak i też radzić sobie w trudnych sytuacjach. Najbardziej jestem zadowolony, że poznałem mechanizmy, które we mnie zachodzą czy też procesy, których nie byłem świadom bądź negatywnie niepotrzebnie oceniałem. Mam na myśli emocje, które teraz zaakceptowałem i wiem, że są naturalne i nie mi je oceniać czy są dobre czy złe, bo są po prostu. Do tej pory prowadzę dziennik emocji. Sama terapia nauczyła mnie, abym tak siebie nie kontrolował jak i też przestał nadmiernie stawiać nierealne cele. Zacząłem korzystać z życia tak jak kiedyś ciesząc się chwilą i tym co mam. Owszem, dalej mam cele, które warto wyznaczać, ale też nie robię tego na siłę a dlatego, że tego chcę. Reasumując, dziękuję Pani Ewo za całą terapię i jestem wdzięczny, że miałem mądry pomysł zgłosić na terapię i trafić na odpowiednią osobę.
Adam.

informacja o cookies

Szanowny czytelniku

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.