Mercedes Kuk

Empatia i wsparcie:
Mercedes jest osobą bardzo empatyczną i ciepłą. Jej zrozumienie i wsparcie były kluczowe w moim procesie terapeutycznym. Czułem się komfortowo, otwierając się przed nią i dzieląc się swoimi najgłębszymi przemyśleniami oraz uczuciami.

Skuteczność terapii:
Regularne sesje z Mercedes przyniosły mi znaczną poprawę w moim samopoczuciu oraz w radzeniu sobie z codziennymi wyzwaniami. Narzędzia i techniki, które mi zaproponowała, okazały się niezwykle skuteczne i pomocne.

Podejście indywidualne:
Mercedes zawsze dostosowywała swoje podejście do moich indywidualnych potrzeb i sytuacji. Jej elastyczność i zaangażowanie sprawiły, że terapia była naprawdę dopasowana do moich osobistych wymagań.

Podsumowanie:
Z całego serca polecam Mercedes Kuk każdemu, kto szuka profesjonalnej, empatycznej i skutecznej pomocy psychoterapeutycznej. Dzięki jej wsparciu, poczułem się silniejszy, bardziej pewny siebie i moje życie zmieniło się na lepsze.

 
Pacjent - Znany Lekarz.pl
 

Pani Mercedes jest bardzo empatyczna osoba. Potrafi wysłuchać drugiego człowieka, Atmosfera jest przyjemna, czulam się tam bezpieczna i zaopiekowana.
Bardzo polecam

Pacjent - Znany Lekarz.pl

Pani Mercedes naprawdę skrupulatnie podchodzi do pacjenta. Robi dokładny wywiad, o wszystko dopytuje ii pomaga zrozumieć co jest największym problemem, nad czym powinnyśmy popracować. Omawia jasny plan działania, co akurat dla mnie było ważne, bo czuję się pewniej wiedząc dokąd zmierzam. Do tego serdeczna i empatyczna.
Serdecznie polecam!

Zuzanna - Znany Lekarz.pl

Pani Mercedes bardzo pomogła mi w najgorszym czasie w moim życiu. Terapeutką posiada ogrom wiedzy, a przy tym pozostaje bardzo ciepłą, empatyczną osobą. Mam porównanie do moich poprzednich terapeutek i zdecydowanie Pani Mercedes jest moją najlepszą terapeutką. Bardzo polecam!

BC - Znany Lekarz.pl

Pani Mercedes jest przemiłą, prze-ciepłą i profesjonalną osobą, a zarazem bardzo ''ludzką''. Od pierwszej chwili stworzyła bardzo przyjazną i bezpieczną atmosferę, w której można swobodnie być sobą i się otworzyć. Pani Mercedes bardzo kompleksowo podchodziła do moich problemów czy potrzeb, szczególnie wyjaśniając poszczególne wątki i naprowadzając na odpowiedź. Mogę z całego serca polecić Panią Mercedes - nie spotkałem jeszcze tak ciepłej i przyjaznej terapeutki, która w tak krótkim czasie pomogła mi tak bardzo :)) Gorąco polecam!

Mateusz - Znany Lekarz.pl

Pani Mercedes to najlepsza terapeutka jaką spotkałam na swojej drodze. Niezwykle kompetentna i ciepła osoba. Emanuje profesjonalizmem i empatią. W gabinecie atmosfera jest bardzo przyjazna, nie ma napięcia czy nieporozumień więc wszystko jest klarowne i jasne.
Serdecznie polecam Panią Mercedes każdemu, kto chce się na swojej terapii poczuć jak w „domu”.

Ola - Znany Lekarz.pl

Pani Mercedes jest niezwykle kompetentną osobą. Nie ocenia, daje pełną przestrzeń pacjentowi. Bardzo się cieszę, że trafiłam na Panią, ponieważ daje mi to nową nadzieję na lepsze jutro. Dziękuję.

Anna - Znany Lekarz.pl

Wspaniała terapeutka. Czułam się przy niej swobodnie, dobrze buduje poczucie bezpieczeństwa. Pani Mercedes jest podczas spotkań terapeutycznych naturalna/swobodna, ale nie przekracza strefy komfortu pacjenta. Nie zmusza do niczego, nie ośmiesza, nie zawstydza pacjenta. Nie sprawia wrażenia, że jest „mądrzejsza oś pacjenta” jak to się czasem wśród terapeutów zdarza.

Pacjent - Znany Lekarz.pl

informacja o cookies

Szanowny czytelniku

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.