Michał Kwaśniewski

Bardzo polecam terapię u Pana Michała. Rozmowy z Panem Michałem bardzo pomagają mi ułożyć wiele rzeczy w głowie, zrozumieć siebie i swoje reakcje, dzięki czemu funkcjonuje mi się lepiej. Pan Michał uważnie słucha i zadaje trafne pytania, które skłaniają do refleksji. Jeszcze nie skończyłam terapii, ale jestem bardzo zadowolona!

Magda H. - ZnanyLekarz.pl

 

Niestandardowe, bardzo empatyczne podejście. Pan Michał uważnie słucha, daje mądre wskazówki i poczucie bezpieczeństwa. Uczciwy, szczery. Polecam.

Janek - ZnanyLekarz.pl

 

Jestem w trakcie psychoterapii i po 1,5 miesiąca już widzę jej efekty. Pan Michał prowadzi za rękę do tego, aby samemu zmierzyć się ze swoimi problemami. Jego ciepłe podejście, analiza problemów pacjenta i zaangażowanie sprawiają, że będę go polecać każdemu.

GL - ZnanyLekarz.pl

 

Jestem pacjentką p. Michała od kilku miesięcy i zdecydowanie polecam! Moim zdaniem ogromnym atutem jest skuteczność - zaproponowane przez niego rozwiązania i metody, przy regularnym stosowaniu sprawdzają się u mnie doskonale, z dnia na dzień czuję w sobie zmiany - byłam zaskoczona tym, jak szybko poczułam się lepiej, wystarczyło kilka spotkań.
Polecam zwłaszcza tym, którzy z jakichś przyczyn obawiają się pójść na terapię - p. Michał jest niezwykle empatyczny, nie ocenia i nie naciska, cierpliwie tłumaczy wszystkie procesy, tworzy atmosferę bezpieczeństwa i oparcia, pomaga odnaleźć siebie :)

WB - ZnanyLekarz.pl

 

Bardzo komfortowa atmosfera spotkań, Pan Michał z cierpliwością i zaangażowaniem słuchał mojego toku myślenia oraz zadawał interesujące pytania i przedstawiał swoje spostrzeżenia bez cienia oceniania. Przejrzyście wytłumaczył mi wiele zjawisk i sytuacji od strony naukowej, co było bardzo pomocne. Zdecydowanie polecam :).

Paweł - ZnanyLekarz.pl

 

Jestem bardzo zadowolony z pracy z panem Michałem. Spotkania przebiegają w bardzo miłej atmosferze. Czuję , że moje problemy są dobrze zdiagnozowane. Po kilku wizytach zaczynam zauważać pierwsze efekty.

Filip - ZnanyLekarz.pl

 

Z całego serca polecam pana Michała. To bardzo ciepły i empatyczny człowiek, który potrafił wytłumaczyć mi, w końcu rzeczy, których inny terapeuta nie umiał mi przekazać. Moja terapia przynosi duże efekty, bardzo za to dziękuję.

Łukasz - ZnanyLekarz.pl

 

Pan Michał jest świetnym specjalistą i do tego empatycznym człowiekiem. Dał nam proste i skuteczne narzędzia komunikacji, słuchał uważnie i wyciągał zaskakujące dla nas wnioski, co było bardzo pomocne w budowaniu prawidłowych wzorców komunikacji. Serdecznie polecam ze względu na bardzo dobry warsztat połączony z wrażliwością i empatią.

MMAA - ZnanyLekarz.pl

 

Bardzo przyjazna atmosfera, terapeuta wzbudza od razu zaufanie poprzez swoją otwartość i uważne słuchanie

MK - ZnanyLekarz.pl

 

Pan Michał umie słuchać, tłumaczy mechanizmy i drąży do sedna problemu. Nie ocenia, a stwierdza fakty.

Piotr - ZnanyLekarz.pl

informacja o cookies

Szanowny czytelniku

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.