Monika Śliwińska

Psycholożka, Psychoterapeutka poznawczo-behawioralna w trakcie certyfikacji, seksuolożka, edukatorka seksualna.

Absolwentka Wydziału Psychologii Uniwersytetu SWPS w Warszawie oraz dwuletnich studiów podyplomowych z seksuologii klinicznej na tej samej uczelni.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam w Warszawskim Instytucie Psychoterapii, Poradni Zdrowia Psychicznego Vertimed, Poradni Seksuologicznej i Patologii Współżycia Szpitala Nowowiejskiego w Warszawie, Telefonie Zaufania Lambda Warszawa, Społecznym Komitecie ds. AIDS, Fundacji La Fontaine oraz współpracując z dużymi organizacjami biznesowymi, wspierając managerów i managerki w rozwoju kompetencji miękkich.

Obecnie jestem w trakcie szkolenia psychoterapeutycznego w nurcie CBT, w Instytucie Poznawczym w Warszawie

Z kim pracuję?

Prowadzę poradnictwo psychologiczne dla osób doświadczających kryzysów emocjonalnych, chronicznego stresu, obniżonego nastroju i zmagających się z lękiem. Wspieram w lepszym rozumieniu swoich mocnych stron w oparciu o wynik testu CliftonStrenghts. Ukończyłam szkolenie dla debrieferów CliftonStrenghts (tzw. talenty Gallupa). Pracuję z osobami indywidualnymi (nie pracuję z parami) doświadczającymi trudności związanych z seksualnością, chcących poprawić jakość swojego życia seksualnego oraz osobami, które poszukują rzetelnej wiedzy z zakresu seksualności. 


Prowadzę konsultacje oraz poradnictwo psychologiczne i seksuologiczne, a także psychoedukację i edukację seksualną. Pracuję z młodzieżą (16+) i osobami dorosłymi. Konsultuję również rodziców i opiekunów, których niepokoją zachowania seksualne ich dzieci oraz osoby chcące świadomie wspierać zdrowy rozwój psychoseksualny swoich podopiecznych.

Co jest dla mnie najważniejsze w pracy?

W codziennej pracy dbam o autentyczny kontakt z klientem, poczucie bezpieczeństwa i szacunek w relacji z drugą osobą. Udzielając profesjonalnego wsparcia stosuję metody o udowodnionej naukowo skuteczności oraz bazuję na doniesieniach z aktualnych badań. 

informacja o cookies

Szanowny czytelniku

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.