Monika Śliwińska

Psycholożka, seksuolożka, edukatorka seksualna.

Absolwentka Wydziału Psychologii Uniwersytetu SWPS w Warszawie oraz dwuletnich studiów podyplomowych z seksuologii klinicznej na tej samej uczelni.

Doświadczenie zawodowe zbierałam w Poradni Seksuologicznej i Patologii Współżycia Szpitala Nowowiejskiego w Warszawie, Telefonie Zaufania Lambda Warszawa, Społecznym Komitecie ds. AIDS oraz Fundacji La Fontaine.

 

 

Z kim pracuję?

Pracuję z osobami indywidualnymi (nie pracuję z parami) doświadczającymi trudności związanych z seksualnością, chcących poprawić jakość swojego życia seksualnego oraz osobami, które poszukują rzetelnej wiedzy z zakresu seksualności. Prowadzę konsultacje oraz poradnictwo psychologiczne i seksuologiczne, a także psychoedukację i edukację seksualną. Pracuję z młodzieżą (16+) i osobami dorosłymi. Konsultuję również rodziców i opiekunów, których niepokoją zachowania seksualne ich dzieci oraz osoby chcące świadomie wspierać zdrowy rozwój psychoseksualny swoich podopiecznych.

 

Co jest dla mnie najważniejsze w pracy?

W codziennej pracy dbam o autentyczny kontakt z klientem, poczucie bezpieczeństwa i szacunek w relacji z drugą osobą. Udzielając profesjonalnego wsparcia stosuję metody o udowodnionej naukowo skuteczności oraz bazuję na doniesieniach z aktualnych badań. 

informacja o cookies

Szanowny czytelniku

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.