Paulina Grzelak

Z Panią Pauliną pracuję blisko dwa lata. Przed pierwszą wizytą było we mnie dużo sceptycyzmu odnośnie podjęcia terapii, ale Pani Paulina szybko przekonała mnie do swojej osoby jak i konieczności kontynuowania terapii. Po blisko dwóch latach widzę znaczące zmiany w swoim zachowaniu, podejściu do życia oraz radzeniu sobie z różnymi sytuacjami.

Ciężko odnieść mi się do innych psychoterapeutów, natomiast to, co mogę powiedzieć o Pani Paulinie, to że naprawdę dobrze słucha swoich podopiecznych i nie narzuca swojej narracji czy opinii (co słyszałem od znajomych, że zdarza się u innych terapeutów). Zadaje za to bardzo trafne i proste pytania, które pozwalają samemu na wybranie odpowiedniej dla siebie ścieżki. Dodatkowo to, co zaskakuje mnie pozytywnie podczas kolejnych wizyt to pamięć do informacji i szczegółów opowiedzianych długi czas wcześniej (o których samemu zdarzało mi się zapomnieć) - daje to poczucie że się jest naprawdę ważnym pacjentem, a nie jednym z wielu.

Podsumowując, jeżeli ktoś chce zmienić coś w swoim życiu i włożyć w to trochę pracy, a nie czekać na podane na tacy rozwiązania czy zalecenia, polecam Panią Paulinę z całego serca :)

Piotr S. - ZnanyLekarz.pl

 

Pani Paulina była pierwszą terapeutką, z której pomocy korzystałam, mamy za sobą prawie dwa lata wspólnej pracy. Z perspektywy czasu mogę z pełnym przekonaniem stwierdzić, że lepiej trafić nie mogłam. Poznałyśmy się, kiedy czułam, że sobie w życiu nie radzę i nie bardzo wiedziałam, co z tym zrobić. Marzyłam, żeby ktoś mi pomógł - najlepiej zdejmując mi z pleców jednym ruchem ręki wszelkie troski i zmartwienia. Tak się nie da ;) Ale jak się okazało, to nawet lepiej, bo nie ma nic wspanialszego niż satysfakcja z tego, że się o własnych siłach wyszło na prostą. Pani Paulina była wspaniałą towarzyszką w tej drodze - wskazywała kierunki, ale bardzo ostrożnie doradzała, który wybrać. Szanowała każdą odmowę, nie poganiała, dawała czas, ale też - kiedy była taka potrzeba - delikatnie popychała do przodu. Wszystko to z ogromną empatią, taktem i wyczuciem. Serdecznie polecam Panią Paulinę wszystkim znajomym. A teraz także nieznajomym :)

Magda - ZnanyLekarz.pl

 

Paulina jest wspaniałą terapeutką. Jestem wdzięczny, że było dane mi ją poznać. Jest bardzo empatyczna, słucha z zaangażowaniem, a jednocześnie bardzo konkretna. Skupia się na rozwiązywaniu problemów, daje konkretne wskazówki, które otwierają głowę i dają nowe spojrzenie na daną sytuację. Gdy człowiek myśli, że jego podejście jest jedyne i "nic nie da się już z tym zrobić", Paulina swoją wiedzą i doświadczeniem to ratuje :). Na codzień używam narzędzi, które odkryłem dzięki niej i moje życie stało się lepsze. Z całego serca polecam wszystkim tę terapeutkę i jak myślę o moich "opornych" znajomych, którzy potrzebują pomocy, to od razu mam w głowie, że wysłałbym ich właśnie do Pauliny. Dziękuję za możliwość poznania i zostawiam w życzliwej pamięci:)

KM - ZnanyLekarz.pl

 

Pani Paulina to wspaniała profesjonalistka pełna empatii, spokoju, opanowania, ciepła oraz zaangażowania. Bardzo szybko wzbudziła moje zaufanie. Dodam że rezygnowałam już z usług kilku terapeutów, właśnie dlatego że im nie ufałam.
Dzięki pracy z Panią Pauliną jestem w miejscu w którym jestem :) Polecam z całego serca!

Lena MP - ZnanyLekarz.pl

 

Nie spotkałam jeszcze tak dobrej specjalistki - a podejść do terapii miałam już kilka. Pani Paulina wykazuje sie wysokim profesjonalizmem i zrozumieniem - potrafi bezpiecznie prowadzić pacjenta w jego drodze do odkrywania siebie. Zna wiele narzędzi i sposobów dotarcia do pacjenta, dlatego każde spotkanie, w ciągu tej 9-miesięcznej współpracy, było nowe i ważne doświadczenie. Cieszę się, że trafiłam do niej ze swoimi problemami.

Iga - ZnanyLekarz.pl

 

Najlepszy specjalista na jakiego mogłem trafić. Wiedza i metodologia, która powoduje szybkie zaufanie do procesu. Barwa głosu powoduje, że człowiek się uspokaja. Pełna opieka i profesjonalizm. Polecam z całego serca.

Łukasz - ZnanyLekarz.pl

 

Pani Paulina jest najwspanialszą terapeutką na jaką mogłam trafić. Jestem bardzo zadowolona i wdzięczna za tak profesjonalna pomoc. Kobieta o wielkim sercu, empatii. Pani Paulina jednym słowem uratowała mnie jako kobietę, matkę, córkę: dzięki niej i wspólnej 8 msc terapii DDA dziś jestem w innym miejscu. Wiem, że do końca życia jej nie zapomnę bo otworzyła mi drzwi do normalności .

Klaudia - ZnanyLekarz.pl

informacja o cookies

Szanowny czytelniku

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.