Monika Lewandowska

 

Psycholożka, psychoterapeutka psychodynamiczna w trakcie certyfikacji, psychodramatystka

Jestem psychologiem i psychoterapeutą psychodynamicznym w trakcie ubiegania się o certyfikat Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Obecnie szkolę się w Polskim Instytucie Psychodramy wg metody Moreno.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam m.in. w Mazowieckim Specjalistycznym Centrum Zdrowia w Tworkach, w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, w Instytucie Psychologii Zdrowia - w Kryzysowym Telefonie Zaufania 116 123, w Polskim Towarzystwie Stwardnienia Rozsianego, również jako wolontariuszka w Narodowym Centrum Onkologii w Warszawie czy Fundacji Trans-Fuzja.

Z kim pracuję?

Pracuję jako psycholog w szpitalu, na oddziale rehabilitacji neurologicznej z osobami po urazach mózgu, a także z osobami chorującymi na stwardnienie rozsiane. Jako psychoterapeuta pracuję indywidualnie i grupowo z osobami dorosłymi i młodymi dorosłymi zmagającymi się z problemami zaburzeń nastroju i osobowości, lękami, poczuciem własnej wartości, wykorzystaniem.

Swoją pracę psychoterapeutyczną poddaję regularnie ocenie superwizora Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Swoją wiedzę aktualizuję i pogłębiam poprzez uczestnictwo w seminariach i konferencjach naukowych poświęconych psychoterapii.

Co jest dla mnie najważniejsze w pracy?

Najważniejsza w pracy jest dla mnie relacja z drugim człowiekiem - szacunek dla jego odrębności i wolnej woli.

informacja o cookies

Szanowny czytelniku

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.